wtorek, 22 maja 2012

Rock island no 2.

Nieskoro ostatnio idzie mi robienie rzeczy do pokazywania Wam tutaj - nie chodzi już o samopoczucie, bo ono, szczęśliwie wróciło do normy, natomiast w związku z przeniesieniem się życia rodzinnego poza mury domu brak jakoś czasu na siedzenie z drutami lub przy maszynie. Poza tym dom ciągle wymaga sprzątania - zwierzaki na potęgę gubią sierść (zmieniły się temperatury), pełno mamy latających pyłków, które po jednej nocy potrafią sprawić, że stół wygląda jakby latami stał w zamkowej piwnicy, ogród wzywa wielkim głosem, Jadzik nie chce siedzieć w pokojach... Bardzo jestem więc szczęśliwa, że udało mi się skończyć zaczętą - uwaga - w lutym (sic!) rock island. Robiona, podobnie jak poprzednia ze 100 % jedwabiu powinna być dobrym okryciem na letnie wieczory. Moja nadzieja w tym, że podobnie uzna jej przyszła Właścicielka :)

10 komentarzy:

 1. Piękna chusta :-)
  Cudny kolor.
  Pozdrawiam serdecznie.

  OdpowiedzUsuń
 2. Chusta jest cudowna, zwiewna, no i jedwabna:)
  Pozdrawiam, Marlena

  OdpowiedzUsuń
 3. Piękna jest! Ostatnio byłyśmy z Ewą na wyjeździe i wieczorem okryłyśmy się Twoimi chustami. Ja wystąpiłam w fioletach, Ewa w czerwieniach. Cmokom i zachwytom nie było końca:-)))
  Pozdrówki!
  A.

  OdpowiedzUsuń
 4. jest przepiękna! w tym kolorze wyjątkowo!

  OdpowiedzUsuń
 5. DZiękuję - nie ma to jak miły komentarz :)
  Asiu, cieszę się, że chusty się wam sprawdzają, czasem się zastanawiam, jak się spisują te moje pierwsze akryle (fioletowa do nich należy) i cieszę się, że dobrze służą :)

  OdpowiedzUsuń
 6. chusta piekna a jaki sliczny kolor...pozdrawiam ania

  OdpowiedzUsuń
 7. Przepiękna chusta!
  Pozdrawiam:-)

  OdpowiedzUsuń