piątek, 31 sierpnia 2012

Trzy

Trzy lata temu o tej porze przy moim boku od kilku godzin leżał malutki tłumoczek zawierający w sobie dziewczynkę. Dzisiaj ta dziewczynka zdecydowanie wyrosła z tłumoczka, nasiąkła całą masą umiejętności (w tym - co najbardziej rzuca się w uszy - pogłębiła zdolności językowe :) Jest pełnym radości, pomysłów oraz pewności siebie człowiekiem, którego inwencja ciągle jeszcze potrafi mnie zaskoczyć.
Na urodziny (wyprawione w ubiegły weekend z uwagi na mój stan dość niepewny) otrzymała wymarzony wózek do, cytuję "wożenia warzyw z ogródka". Sama o takim dla dzieci marzyłam i widzę, jak się z niego wszystkie cieszą (włącznie z wszystkimi gośćmi)
.
Skończyłam też kolejne bransoletki z koralików, dłubanie wciąga niemal tak, jak druty... :))) Aczkolwiek kolejny komplet na zimę też jest na wykończeniu. nie jest więc tak źle...
.

7 komentarzy:

 1. Moc serdecznych uścisków dla Panny Jadzi- niechaj tak płyną Jej dni, by kiedy po latach będzie wracać do nich myślami, były to powroty do rajskiej krainy.
  Wam zaś spokoju i cierpliwości na te ostatnie dni oczekiwania. Posyłam dobre myśli.

  OdpowiedzUsuń
 2. Urodzinowe buziaki dla Najmłodszej (jeszcze) w Rodzinie!
  Bransoletki są śliczne, jak Ty to robisz??? Czarna magia jak dla mnie.
  Za szczęśliwe rozwiązanie trzymam kciuki!

  OdpowiedzUsuń
 3. I to jest prawdziwa frajda dla dzieciaków!!!:)
  Bransoletki cudowne!!!:)

  OdpowiedzUsuń
 4. Dziękuję w imieniu wczorajszej jubilatki - dzień urodzin zakończony był potężną awanturą w jej wykonaniu, ponieważ z półrocznym opóźnieniem weszła w klasyczny bunt 2,5 latki :))))

  OdpowiedzUsuń
 5. Podziwiam Twoje bransoletki, te i z poprzedniego posta, są świetne! Dziecię dostało fantastyczny prezent :) zazdroszczę! i trzymam kciuki za kolejne Twoje Dzieciatko:)

  OdpowiedzUsuń
 6. WSZYSTKIEGO NAJLEPSZEGO DLA CÓRCI!
  A co do prezentu....oj sama chciałabym taki wózek dostać....coś wspaniałego....


  opolanka

  OdpowiedzUsuń
 7. Wszystkiego naj dla Jadzi- niech rosnie dalej zdrowo i szczesliwie!!!

  OdpowiedzUsuń