środa, 28 grudnia 2011

Zatrzymane chwile - Wigilia

Migawki z Wigilii - dwie pierwsze z czasu pomiędzy dwiema Wieczerzami w dwóch domach - z Jadzią dobudzającą się po przejeździe z miasta do naszego domu - na mnie :)i - dalej - już z prezentami. Udało nam się w tym roku pójść na Pasterkę całą rodziną. Jedynym dzieckiem z naszej trójki, które nie zmrużyło oka przez całą mszę była Jadzia, która całą godzinę biegała jak nakręcona pomiędzy ławkami - w piżamie, ponieważ założyliśmy, że padnie już w drodze do kościoła, prześpi mszę i od razu położę ją do łóżka. Więc nie dość, ze biegała po nocy to jeszcze do tego odziana w welurową piżamę z Kubusiem Puchatkiem... (mamy bardzo dobrze dogrzany kościół - średniowieczny :)

4 komentarze:

 1. Z trójką na Pasterce - fajnie!
  Widzę, że prezenty trafione. U nas królował Pettson i Findus :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Pamiętam, że taki zestaw kuchenny to było marzenie naszej Ewy:-)))A wcześniej moje:-))) - Świat się jednak aż tak bardzo nie zmienia - uściski poświąteczne!

  OdpowiedzUsuń
 3. jaka piękna, wigilijna ann007! :)

  do rodzinnej pasterki jeszcze nie dojrzałam, właściwie to osobą najbardziej wymiękającą jestem ja właśnie :P

  ładnie u Was było :)

  OdpowiedzUsuń
 4. Bellis - Pettson i Findus to u nas już przerobiona rzecz dokładnie :)

  Asiu - ja też o takim marzyłam... teraz dostał się Jadzi i bawią się razem - obie z Anielką. Ściskam również :)

  Agato - Staramy się chadzać na Pasterkę razem - w zeszłym roku nie poszłam bo Jadzik był w najbardziej upierdliwym okresie żywota swojego :) A jak miała pół roku to zawinęłam w chustę i przespała całą jak suseł - myślmy wytrwali do północy dzięki mikołajowym grom :)

  OdpowiedzUsuń