wtorek, 3 maja 2011

Folk bag i zestaw naturalisty

...nie mylić z naturystą. Chociaż, przy tej aurze weekendu majowego naturyzm jest groźny - zwłaszcza na południu kraju...


Torbę skończyłam wypróbowując nowy krój - rysowany od ręki. Ciekawe, jak się czuje eks zasłona noszona na ramieniu :). Materiał mnie urzekł - ten dolny, dlatego pokazuję jak wygląda z bliska. Górna część to najbardziej siermiężny len, jaki posiadam w swojej kolekcji. W środku kieszonki, zapinana na zamek.
Przywiozłyśmy sobie dzisiaj z Anielką z lasu zestaw naturalisty. Inspiracją jest dla nas, między innymi książka z koszyka - rewelacyjna, żałuję tylko, że nie moja i że nie ma jej w księgarni.

Oto, jak zbieraczka wykorzystała zdobyty materiał:a oto nasz zestawik :)

7 komentarzy:

 1. Bardzo, ale to BARDZO fajna torba! Urzekła mnie :))

  OdpowiedzUsuń
 2. torba i materiał super- też się noszę z zamiarem uszycia podobnej :)
  a naturalistyczny obrazek piękny - muszę wypróbować to na moich chłopakach

  OdpowiedzUsuń
 3. Torba jest rewelacyjna! Coś w tym stylu chodzi za mną juz od roku, ale nie mam śmiałości się zabrać za robotę, bo krawcowa ze mnie żadna... Tym bardziej podziwiam.
  Pozdrawiam Naturalistki :)

  OdpowiedzUsuń
 4. Annaszo, dziękuję - ale u Was to chyba by się obecnie jakaś z futrzastej skóry przydała jako pasująca :)
  Kasiu - za mną ona chodziła już miesięcy kilka, jeszcze nie jest to dokładnie to, co chciałam uzyskać, ale zbliżam się powoli do celu - mam nadzieję...
  Bellis - wbrew pozorom to nie jest takie trudne, najwięcej informacji praktycznych znalazłam na forum Po Godzinach - mnóstwo informacji. A do tego zamówiłam sobie na Amazonie książkę o szyciu toreb - taką szczegółową i czekam aż dojdzie to pokażę :)
  rhiodana - miło mi :)

  OdpowiedzUsuń
 5. torba super a prace malych rak sliczniusie :) pozdrawiam

  OdpowiedzUsuń
 6. Teraz takie motywy kwiatowe bardzo modne i na topie!!!!Znam takie stare zasłony ,oj nowe wcielenie jest znacznie ładniejsze :)

  OdpowiedzUsuń